УКРРУС

Про нас

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР

  ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ

15 березня 2013 року, коли Львів потерпав від неочікуваного сніговію,


Група завзятих ентузіастів все-таки знайшла можливість дістатися до Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Адже на цей день була запланована чергова зустріч-заняття в авторській творчій майстерні гуманної педагогіки, яка працює над проблемою “Гуманна педагогіка  як  основа  побудови суб’єкт-суб’єктної взаємодії між педагогом та учнем”.

Після завершення роботи,   куратор майстерні  Матяшук Валентина Петрівна, ТВО доцента КРО  ЛОІППО, виступила з пропозицією створити Львівський обласний центр Всеукраїнського Громадського Об’єднання «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки» . Ідея була підтримана одноголосно. Підтвердилися слова Ш.О.Амонашвілі: «Якщо  гуманна педагогіка в учителя входить, вона починає в ньому жити...»


«Але без учителя гуманна педагогіка – мертва!.. Учитель повинен стати героєм духу – іншого виходу немає». (Ш.О.Амонашвілі).

Шукаємо однодумців… шукаємо тих, кому мало просто ходити на роботу і передавати дітям свої знання… шукаємо тих, кому цікава душа дитини і те, як можна сприяти її духовному росту… шукаємо тих, духовною потребою кого є власне професійне і особистісне  самовдосконалення, хто хоче зрощувати в собі мудрість серця… шукаємо нових педагогів, що вважають себе співробітником Бога у вихованні дітей, що щиро, самовіддано і мудро люблять кожну Дитину, приймають її такою, як вона є, вірять у її безмежність, вірять у свою педагогічну  Іскру Божу, у перетворювальну силу гуманної педагогіки, хто хоче посвятити себе у Лицарі Гуманної Педагогіки…

-         Лицарю, чому ти служиш?

-         Дитині, дітям, дитинству!

-         Лицарю, що ти ставиш вище за все?

-         Спрямовування дітей до Світла!

-         Лицарю, яку знаходиш у собі силу?

-         В мені сила любові.

-         Лицарю, що тебе спонукає до дії?

-         Воля Бога!

Заходьте:  ЛОІППО, каб. 404.

Телефонуйте: 244 57 10

Пишіть:  matyash1958@rambler.ru