УКРРУС

Педагогічні читання: обласні

Четверті Львівські студії гуманної педагогіки.

27 січня відбулися перші цьогоріч, але Четверті за загальним рахунком студії гуманної педагогіки. Про Треті не писала, оскільки без фото такий матеріал мало цікавий, а фотоапарат мирно пролежав у сумочці аж до завершення заходу, шкода, але таке буває...


Другі Львівські студії з гуманної педагогіки "Школа життя"

ПРОГРАМА

Других Львівських студій з гуманної педагогіки «Школа життя».

 

Лейтмотив: «Доки в народу є Храм і є Школа, він має шлях».

 6.11.2015 р.

Актова зала ЛОІППО, поч. о 10.00.

 

Привітання - 15 хв.

1.  «Віра і Надія батьків та педагогів – Любов і розуміння природи Дитини» -  

 Матяшук В.П., к.і.н, зав.кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова ГО «Львівський обласний центр гуманної педагогіки»

 

2. Майстер-клас: "Шукай радість!" (Практика гуманно-особистісної технології). Богосвятська А-М.І. , к.ф.н, зав.кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 

 3. "Запобіжна система св. Івана Боско"- о.Олег Ладнюк, директор і  Настоятель Гімназії Блаженного Климентія Шептицького.

 

Круглий стіл : «Доки в народу є Храм і є Школа, він має шлях».


Київські педчитання з гуманної педагогіки

26.08.15 відбулися Київські педчитання з гуманної педагогіки
«Виховуватися в моральному кліматі пам`яті»

Говорили про моральний клімат памяті, про те, яку роль вона виконує в питаннях виховання школярів ... і самовиховання вчителя також

Перші Львівські студії з гуманної педагогіки

30 квітня відбулися Перші Львівські студії з гуманної педагогіки. Тема: "Актуалізація спадщини Я.Коменського. Пансофія і Універсальний Учитель". При підготовці були використані матеріали відкритого уроку для вчителів п.   Сироїжко С. А., вчителя російської мови та літератури, вчителя вищої категорії, вчителя-методиста, Відмінника освіти України. Студії провела В.Матяшук.

Відбулося нагородження присутніх активістів гуманної педагогіки. 

Перші Львівські обласні педагогічні читання з гуманної педагогіки «Гуманна педагогіка і духовність освітнього простору»

1 травня 2013 року відбулися Перші Львівські обласні педагогічні читання з гуманної педагогіки  «Гуманна педагогіка і духовність освітнього простору».

         Лейтмотив заходу: «Нашому освітньому простору не вистачає         Світла саме Вашого Серця і Розуму» (Маніфест гуманної педагогіки.)

1